No products in the cart.

team-d3xs-main-image fb. tw. STUDIO TATUAŻU ln. Studio Tatuażu Artystycznego z Gliwic powstało w 1999 roku. Pod przywództwem Piotra Wojciechowskiego studio przez wszystkie lata swojej aktywności powołało mnóstwo ciekawych inicjatyw związanych ze zjawiskiem tatuowania, np. magazyn "Tatuaż – Ciało i Sztuka", Wydawnictwo Kontrowers, Muzeum Tatuażu czy zespół muzyczny tworzony przez tatuatorów o nazwie Tattoo Guns. pin. Przez studio przewinęło się wielu ciekawych i uzdolnionych artystów, m.in. Anton Oleksenko, Spider, Igoryoshi czy Artur D. Oprócz autorskich projektów i przepięknych tatuaży, studio ma w swej ofercie także laserowe usuwanie tatuaży, kolczykowanie czy kręcenie dredów i warkoczyków. D3XS TATTOOORCHESTRA fb. tw. ln. pin.
Tatuator i wydawca

Piotr wojciechowski

Tatuator, wydawca, kolekcjoner i animator kulturalny, z wykształcenia nauczyciel plastyki. Interesuje go rysunek i grafika tradycyjna, bo na tablecie nic nie potrafi stworzyć.

Jego największym osiągnięciem życiowym jest 5-sekundowy udział w filmie Leonarda Di Caprio i artykuł w „Gościu Niedzielnym”. Tatuuje od połowy lat 90., w D3XS TATTOO ORCHESTRA od zawsze…

zdjęcie profilowe michalina
Laserowe usuwanie tatuażu

Michalina

Na co dzień pani psycholog w szpitalu w Knurowie, liczne kursy i studia w tym kierunku potwierdzają jej kwalifikacje. W przerwach od kozetki zajmuje się tworzeniem mikro-ekosystemów, a gdyby tego było mało, to wyszukuje zawiłości w leśnych biosferach.

Od startu w D3XS TATTOO ORCHESTRA minęły 3 lata. Usuwa mniejsze i większe buraki.
Przygotowuje skórę pod covery, zadaje ból i raczy uśmiechem.

Dreadmaker

Szymon Bydłoń

Góral z krwi i kości z patentem żeglarza i pilota. Od 15 lat zajmuje się robieniem dredów oraz wszystkim, co się z tym wiąże: poprawkami, przedłużaniem oraz wykonywaniem ozdób i akcesoriów, gł. z materiałów organicznych. 

D3XS TATTOO ORCHESTRA „zaplata” już 5 lat. Niedościgniony w kontrolowaniu kołtuna na głowie „zakręconej” młodzieży – i nie tylko!

Zdjęcie profilowe Szymon Bydłoń
Tatuator

Basia "Mean Green Machine"

człowiek lasu… wiedźma, po 15 latach tatuowania w swojej samotni,  dołączyła do naszego zespołu. Pomiędzy przelotami na miotle i robieniem dziar, w swym magicznym kotle przygotowuje wszelakiego rodzaju ziołowe smarowidła i nalewki. Zdarza jej się również popełnić mural czy nadać nowe życie starej szafie…. ręce, które mają dużo pomysłów.

Uwielbia tworzyć wzory inspirowane baśniami, mitologią, magią i naturą, zatem zapraszamy każdego, kto się nie boi zapachu mchu i paproci.

Umów termin